Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Dakota Jenkins

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit.

 

Basia i Kamil


"Polecam z całego serca. Kesja była fotografem na naszym ślubie we wrześniu. Atmosfera, podczas której były robione zdjęcia była przemiła a w trakcie ślubu jak i wesela Kesja była po prostu niezauważalna przez co zdjęcia wyszły bardzo naturalnie i tworzą wspaniałą pamiątkę z tego pięknego dnia. Podczas sesji plenerowej było naprawdę wesoło i ani przez chwilę nie odczuwaliśmy stresu przed obiektywem. Zdjęcia wyszły pomysłowe i pełne emocji, na pewno jeszcze kiedyś skorzystamy z jej bystrego oka."

 Angelika i Rafał

 

"Super współpraca, niesamowite efekty, profesjonalizm!! Kesja to wspaniała osoba dla której fotografia nie jest tylko pracą ale ogromną pasją. Przy niej poczujecie luz i pełną swobodę, a to jest najważniejsze przy uzyskaniu naturalnych efektów i przepięknej pamiątki na całe życie. Młoda, pełna energii, masy pomysłów, zarażająca optymizmem nawet tych bardzo opornych i nieśmiałych. Jeśli nigdy wcześniej nie mieliście styczności z obiektywem polecamy sesję narzeczeńską jako przedsmak ślubu, wesela i sesji plenerowej, nam naprawdę baaaardzo pomogła. Dodatkowo otrzymacie profesjonalne zdjęcia z okresu jak jeszcze nie byliście MĘŻEM & ŻONĄ. Polecamy z całego serca, a my na pewno jeszcze się spotkamy."

 Natalia i Czarek

 
"Polecam tą wspaniała dziewczynę!!! Kesja to fotograf od zadań specjalnych, jest niezwykle staranna i z pewnością zadba o to aby reportaż ślubny czy sesja była dopracowana na najwyższym poziomie. Kiedy w trakcie ślubu nie macie do niczego głowy i zapominacie o ujęciach na których Wam bardzo zależało Ona z pewnością dopilnuje abyście je jednak mieli, jest nie tylko niezwykle profesjonalna ale również niesamowicie sympatyczna i kochana. Polecam ją całym sercem."

 Daria i Paweł

"Chcielibyśmy podziękować za zrobienie przepięknych zdjęć, cierpliwość, profesjonalizm i pomysłowość. Zarówno te z uroczystości zaślubin, jak i z wesela oraz z pleneru są przepiękne. Fotografie oddają w pełni barwy przyrody i uczucia naszego najpiękniejszego dnia, będącego początkiem wspólnego życia. Utrwaliłaś naszą radość, emocje i miłość. Zdjęcia urzekają pięknem detali. Wspaniała atmosfera jaka, za Twoją sprawą towarzyszyła w czasie sesji fotograficznej oraz indywidualne podejście uczyniły z niej dla nas czystą przyjemność. Efektem są niesamowite zdjęcia, którymi zachwyca się cała nasza rodzina, znajomi i oczywiście my. To wielki zaszczyt spotkać kogoś, kto kocha tak swoją pracę i wykonuje ją z sercem. Bardzo Tobie Kesja dziękujemy, za to, że byłaś świadkiem zwieńczenia naszego szczęścia i za uwiecznienie tych chwil na fotografiach, będących dla nas piękną pamiątką na cale życie. Do zdjęć będziemy wracać często i z uśmiechem na twarzy bo są właśnie takie o jakich zawsze marzyliśmy. Z czystym sumieniem polecamy bo współpraca to prawdziwa przyjemność."

Michaela i Jakub

 

"Serdecznie dziękujemy za cudowną pamiątkę z naszego ślubu oraz wesela. Wykonanie zdjęć, ich jakość, dobór kolorystyki - wszystko jest na najwyższym poziomie. Pani fotograf bardzo sympatyczna, już od pierwszego spotkania konkretnie i rzeczowo ustaliliśmy wszystkie szczegóły. W dniu ślubu mogliśmy liczyć na wsparcie i cenne wskazówki jak zachowywać się swobodnie przed aparatem, tak żeby zdjęcia wyszły piękne i naturalne. Mimo tego, że podczas zabawy weselnej działo się bardzo dużo i bardzo szybko wszystko zostało uchwycone i zachowane, dzięki czemu będziemy mogli wracać do tych zdjęć chętnie i na pewno często Polecamy jak najbardziej i dziękujemy raz jeszcze!"

Natalia i Krzysztof

"Kesja to cudowny człowiek i świetny fotograf. Na ślubie potrafi tak rozluźnić atmosferę, że zapominamy o wszystkich nerwach. Szczerze mówiąc to złapałyśmy od pierwszej chwili tak cudowny kontakt, że czułam się w jej towarzystwie, jak z przyjaciółką, którą znam milion lat. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem fotografa to polecam z całego serducha. Ta kobieta jest tak utalentowana, że szok! Kesja zostajesz naszym rodzinnym fotografem, Ty wiesz."